tel.:+48 22 436 16 68 kom.:+48 665 238 195

[email protected]

dr n. med. Dariusz Włodarczyk

Absolwent Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie .Specjalista II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii , specjalista z zakresu ginekologii onkologicznej. Doktor nauk medycznych – rozprawa doktorska z zakresu neurofarmakologii – promotor prof Jerzy Czuczwar .

W latach 1988 – 2005 pracował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym.

Był członkiem Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią przy Polskim Komitecie UNICEF oraz członkiem Zespołu oceniającego Szpitale starające się o tytuł Szpitala Przyjaznego Dziecku. W 2003 roku uzyskuje tytuł – Lekarz Przyjacielem Kobiety – nadany przez czytelniczki miesięcznika Twój Styl – za troskę o zdrowie kobiet, upowszechnianie profilaktyki raka piersi i innych chorób. W latach 2005 – 2015 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie przy ul. Szaserów w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej pod kierunkiem prof Włodzimierza Baranowskiego.

Wykonuje pełen zakres zabiegów operacyjnych / endoskopowych, brzusznych i vaginalnych/ w zakresie kobiecego narządu płciowego

Od stycznia 2016 roku kieruje Oddziałem Ginekologii – Szpitala Specjalistycznego Inflancka w Warszawie.

Zajmuje się ginekologią onkologiczną i operacyjną, uroginekologią, laparoskopią i hysteroskopią .

Ma żonę – Małgorzatę i syna – Wojtka .

piotr.chojnacki