tel.:+48 22 436 16 68 kom.:+48 665 238 195

[email protected]

dr n. med. Andrzej Micuła

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Posiada II stopień specjalizacji z dziedziny położnictwa i ginekologii, ginekologii onkologicznej oraz uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracy doktorskiej „Przydatność laparoskopii w diagnostyce i leczeniu niepłodności kobiecej”.

Od początku drogi zawodowej związany z Kliniką Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, przy ul. Szaserów. Od roku 2016 do stycznia 2022 pracował w Oddziale Ginekologii Szpitala Specjalistycznego „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” w Warszawie. Od 1 lutego 2022 pracuje w Oddziale Ginekologii Małoinwazyjnej i Endoskopowej filii Wojskowego Instytutu Medycznego w Legionowie https://wim.mil.pl/szpital/wim-legionowo/szpital-w-legionowie oraz w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej.

Jego zainteresowania zawodowe i naukowe koncentrują się głównie wokół ginekologii operacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem technik endoskopowych oraz wokół ultrasonografii i endokrynologii ginekologicznej.

Wykonuje pełen zakres zabiegów operacyjnych / endoskopowych, brzusznych i vaginalnych/ w zakresie kobiecego narządu płciowego

piotr.chojnacki